Siemens Mammomat 3000 Nova

Açıklama

Yüksek Çözünürlük & Düşük doza MAMMOMAT 3000 Nova ; nedeniyle iki farklı anot malzemeleri kullanan diğer mamografi sistemlerinden farklı özel bir X-ışını tüpü, sunar. Opdose özellikleri en iyi KV otomatik seçmek ve mümkün olan en kısa dozu ile en uygun görüntü kalitesini elde etmek dizideki meme özelliklerine uygun olarak kombinasyonu (Mo / Mo, Mo / Rh, W / Rh) filtre. Bunu takip eden görüntüleri yaşam kalitesi ve en az yoğunlaştırılmış retakes gerçek vardır.

Opcomp – MAMMOMAT 3000 Nova ; mucizevi ve otomatik asgari hasta ağrı ve parlak görüntü kalitesi prim birleşmesi meydana getirmek için gerekli meme sıkıştırma duygusu Opcomp, ultra modern bir özelliği vardır.

Yüce erişilebilirlik ; State-of-the-art MAMMOMAT 3000 Nova hastalarının her türlü eşsiz erişim proffers açık tasarımı, hatta yürümek edemeyenler ve bir tekerlekli sandalye, The. Ayrıca, Mammografi Sınav kolayca oturan ya da yatar pozisyon, ayakta hasta üzerinde aynı kolaylıkla yapılabilir.

Sıkıştırma plates ; bireysel meme her türlü yumuşak sıkıştırma hakkında sıkıştırma plakaları teminat büyük bir fırsat. MAMMOMAT 3000 Nova Daha gelişmiş özellikler uygulamalar alanını genişletmek.

TOP